W Żółtańcach ćwiczyli, jak stąpać po kruchym lodzie i ratować ludzi
Dwa dni z rzędu strażacy-ochotnicy w praktyce uczyli się ratować ludzkie życie w zimowych, niskich temperaturach. Najwięcej czasu druhowie poświęcili ćwiczeniom pod okiem ratowników medycznych na zalewie w Żółtańcach, gdzie poznawali zasady ratownictwa lodowego.
04.03.2021 20:38