Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 listopada 2022 r.
18:03

Tesla otworzy salon w Lublinie? Fani twierdzą, że tak się stanie

Autor: Zdjęcie autora sko
0 5 A A
Tesla
Tesla (fot. Maciej Kaczanowski/archiwum)

Amerykański producent samochodów elektrycznych patrzy na Lublin. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Lublin jest brany pod uwagę jako miejsce nowego salonu tej marki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Obecnie – zgodnie z interaktywną mapą zamieszczoną na oficjalnej stronie – Tesla w Polsce ma salon sprzedaży tylko w Warszawie. W Lublinie znajduje się jedynie ładowarka do tych aut elektrycznych.

To może się jednak zmienić. Na facebookowym profilu fanów Tesli właśnie podano, że w naszym kraju ma powstać kilka nowych salonów. Ma ich przybyć aż siedem.

Mają być różnej wielkości, a na liście lokalizacji znajduje się także Lublin.

„Firma dzieli to na dwa etapy, pierwszy obejmuje powstanie ciut mniejszych niż warszawski salonów z serwisem w miastach: Gdańsk, Poznań, Katowice (ten będzie najszybciej, postarają się otworzyć już za kilka miesięcy, może nawet w pierwszym kwartale 2023. Była mowa o przełomie roku, ale chyba ciężko będzie), Lublin” – napisano.

Zobacz: Kongres Nowej Mobilności w Lublinie. Samochody elektryczne przed LCK

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poker / 8 listopada 2022 r. o 14:07
Salon - ALE po CO ??? prawie 1/3 ludzi nie stać na utrzymanie domu a co dopiero na samochód za milion złotych !
 A nie mówiłem?
Avatar
Przyjaciel_lub_NIE / 8 listopada 2022 r. o 07:38
Salon - ALE po CO ??? prawie 1/3 ludzi nie stać na utrzymanie domu a co dopiero na samochód za milion złotych !
Avatar
Janusz_Paliwas / 7 listopada 2022 r. o 20:52
hehehe fani marki... coś jak tych telefonów z nadgryzionym jabłkiem?
Avatar
poker / 7 listopada 2022 r. o 20:39
Najpierw Lexus, teraz Tesla... Oszaleli ci ludzie? Przecież tu taka bieda! Oni się wcale nie znają na biznesie. A wystarczy poczytać komentarze w DW: tu wszyscy totalsi znakomicie znają się na ekonomii.
Avatar
Kroll / 7 listopada 2022 r. o 19:02
Oczywiście będzie to salon internetowy. Siedziba w "domkach" na Sławinie.
Avatar
poker / 8 listopada 2022 r. o 14:07
Salon - ALE po CO ??? prawie 1/3 ludzi nie stać na utrzymanie domu a co dopiero na samochód za milion złotych !
 A nie mówiłem?
Avatar
Przyjaciel_lub_NIE / 8 listopada 2022 r. o 07:38
Salon - ALE po CO ??? prawie 1/3 ludzi nie stać na utrzymanie domu a co dopiero na samochód za milion złotych !
Avatar
Janusz_Paliwas / 7 listopada 2022 r. o 20:52
hehehe fani marki... coś jak tych telefonów z nadgryzionym jabłkiem?
Avatar
poker / 7 listopada 2022 r. o 20:39
Najpierw Lexus, teraz Tesla... Oszaleli ci ludzie? Przecież tu taka bieda! Oni się wcale nie znają na biznesie. A wystarczy poczytać komentarze w DW: tu wszyscy totalsi znakomicie znają się na ekonomii.
Avatar
Kroll / 7 listopada 2022 r. o 19:02
Oczywiście będzie to salon internetowy. Siedziba w "domkach" na Sławinie.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

16-latek okradł wujka i tatę. Zabrał 45 tys. zł

16-latek okradł wujka i tatę. Zabrał 45 tys. zł

Dwóch nastolatków włamało się do zakładu wulkanizacyjnego w Parczewie. Ukradli 45 tys. zł. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że jeden z nich okradł własnego wujka.

LUK Lublin gra z BBTS Bielsko-Biała. Szybko wrócić do wygrywania

LUK Lublin gra z BBTS Bielsko-Biała. Szybko wrócić do wygrywania

LUK Lublin zmierzy się z BBTS Bielsko-Biała. Pierwszy gwizdek w hali Globus im. Tomasza Wojtowicza w niedzielę, o godzinie 14.45.

"Chopcy z Roosvelta" dwukrotnie w Teatrze Starym
3 lutego 2023, 19:00

"Chopcy z Roosvelta" dwukrotnie w Teatrze Starym

Teatr Stary w Lublinie (ul. Jezuicka 18) zaprasza na pokazy przedstawienia "Chopcy z Roosvelta" Teatru Nowego z Zabrza. Spektakl będzie można zobaczyć 3 lutego o godz. 19 i 4 lutego o godz. 17.

Muzeum, w którym kapie na głowę. Każda wpłata się liczy

Muzeum, w którym kapie na głowę. Każda wpłata się liczy

– Już niejednokrotnie okazaliście nam zaufanie i wsparcie – doceniają twórcy Muzeum Osiedli Mieszkaniowych, którzy zbierają fundusze by móc kontynuować działalność i utrzymać siedzibę na skraju osiedla projektowanego przez Zofię i Oskara Hansen.

Skoki narciarskie. W weekend zawody na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf

Skoki narciarskie. W weekend zawody na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf

W weekend najlepsi skoczkowie świata rywalizować będą na skoczni Kulm w austriackim Bad Mitterndorf. Będzie to tym samym inauguracja zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich. Naszą kadrę reprezentować będzie pięciu zawodników

Koncert w mieszkaniu pod Białą Podlaską. Wstęp „co łaska”

Koncert w mieszkaniu pod Białą Podlaską. Wstęp „co łaska”

Koncert w mieszkaniu? To możliwe i do tego wstęp „co łaska”. Tym razem, w Czosnówce pod Białą Podlaską wystąpi Patryk Pietrzak.

Najdłuższy autobus w mieście już wozi pasażerów

Najdłuższy autobus w mieście już wozi pasażerów

Jest długi i niskopodłogowy. Do tego ma półhybrydowy napęd. To nowy autobus Solaris, który właśnie wyjechał na bialskie ulice.

Dodatkowe środki unijne dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

Dodatkowe środki unijne dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

Ponad 5,4 mln zł dodatkowego dofinansowania – z czego ponad 3 mln zł stanowią Fundusze Europejskie, a ponad 2,2 mln zł to pieniądze z Budżetu Państwa – Zarząd Województwa Lubelskiego kieruje na projekt dotyczący przebudowy części szpitala, w tym gruntownej przebudowy Oddziałów: Hematologii, Onkologii, Anestezjologii i Polikliniki, a także doposażenie części obszarów udzielania świadczeń.

Nowa cukiernia w centrum Lublina "Lubimy szukać czegoś nowego"

Nowa cukiernia w centrum Lublina "Lubimy szukać czegoś nowego"

U nas królują bezy i serniki, a biszkoptowe torty pojawiają się tylko na urodziny. Na Ukrainie biszkopt jest na co dzień. Przełożony jest też nieco innym, bo mniej słodkim, kremem. W nowej lubelskiej cukierni polskie smaki mieszkają się z ukraińskimi.

Program TV 27-29 stycznia 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
27 stycznia 2023, 19:00

Program TV 27-29 stycznia 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Kultowy "Absolwent", widowiskowe "Pompeje" i popularny "Cast Away" to niektóre z filmowych propozycji na weekend. Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Chcą budowy ronda "Zbyt wielu ludzi zginęło w tym miejscu"

Chcą budowy ronda "Zbyt wielu ludzi zginęło w tym miejscu"

W przyszłym tygodniu radni gminy mają podjąć uchwałę o przekazaniu województwu lubelskiemu wsparcia na przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania we Wronowie. Przetarg na budowę ronda łączącego trzy drogi, w tym DW nr 824, może zostać ogłoszony jeszcze w tym roku.

Polski Cukier AZS UMCS – Casademont Saragossa 69:66. Skromna zaliczka lublinianek [zdjęcia]
galeria

Polski Cukier AZS UMCS – Casademont Saragossa 69:66. Skromna zaliczka lublinianek [zdjęcia]

Polski Cukier AZS UMCS lepszy od Casademont Saragossa. W pierwszym meczu 1/8 finału EuroCup lublinianki pokonały u siebie rywalki z Hiszpanii 69:66. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą środę.

Nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie"
27 stycznia 2023, 20:30

Nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie"

Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie", które odbędzie się 27 i 28 stycznia o godz. 20.30. Warto skorzystać, bo to już ostatnia szansa na podziwianie obrazów artysty z Sanoka w Lublinie.

Koperta na wagę życia. Już prawie 200 mieszkańców ją ma

Koperta na wagę życia. Już prawie 200 mieszkańców ją ma

Ledwie dotarły, a już niemal wszystkie się rozeszły. Prawie 200 tzw. Kopert Życia zostało w tym miesiącu rozdanych mieszkańcom Hrubieszowa. Będą zamawiane kolejne.

"Zły" ponownie w Centrum Kultury
3 lutego 2023, 19:00

"Zły" ponownie w Centrum Kultury

Spektakl będący autobiograficzną opowieścią Dariusza Jeża będzie można znów zobaczyć na deskach Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12). Pokazy w ramach Sceny InVitro odbędą się w dniach 3-5 lutego o godz. 19.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!