Igor Angulo w końcówce meczu dał zwycięstwo Górnikowi Zabrze

LIGA EUROPEJSKA. Wygrane Lecha i Górnika

W pierwszych meczach fazy eliminacyjnej zespół z Pozniania pokonał na swoim stadionie armeński Gandzasar Kapan, a zabrzanie okazali się minimalnie lepsi od mołdawskiej Zarii Balti

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Zaczynał w Opolaninie teraz zdobył Puchar Polski (wideo)

Legia Warszawa triumfatorem Pucharu Polski w sezonie 2017/18. Stołeczny klub pokonał w finale na Stadionie Narodowym Arkę Gdynia 2:1. – Statystyki pokazują to, że jak strzelamy pierwszą bramkę, to później gra się nam łatwiej – powiedział strzelec pierwszego gola „Wojskowych”, Jarosław Niezgoda.

Finał Pucharu Polski: Arka – Legia 1:2

Legia Warszawa triumfatorem Pucharu Polski w sezonie 2017/18. Stołeczny klub pokonał w finale na Stadionie Narodowym Arkę Gdynia 2:1. Dla „Wojskowych” jest to już 19. wygrany Puchar Polski, co stanowi rekord w naszym kraju.

Setki serpentyn na murawie. Kibice opóźnili rozpoczęcie meczów 30. kolejki ekstraklasy

Spotkania 30. kolejki piłkarskiej ekstraklasy rozpoczęły się z opóźnieniem.

Skuteczne odwołanie Górnika

Zespół trenera Marcina Brosza odzyskał trzy punkty za przyznany walkower w meczu 26 kolejki przeciwko Piastowi Gliwice

Pseudokibice odpowiedzą za przerwanie meczu Piast - Górnik (wideo)

Spotkanie 26. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice i Górnikiem Zabrze musiało zostać przerwane w 80 minucie. Wszystko przez skandaliczne zachowanie pseudokibiców gospodarzy, którzy zniszczyli fragment płotu ograniczającego boisko od trybun. Chwilę później sędzia Daniel Stefański w porozumieniu z delegatem i policją podjął decyzję o przerwaniu meczu.

Legia - Jagiellonia 0:2. Lider zwiększa przewagę

Jagiellonia Białystok wygrała z Legią Warszawa na jej terenie 2:0 i nadal jest liderem Lotto Ekstraklasy

Lubelskie akcenty w piłkarskiej ekstraklasie. To nie jest łatwy quiz!

W cieniu inauguracji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, w Polsce wystartowała runda wiosenna piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Nasz region obecnie nie ma reprezentanta w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale w przeszłości lubelskich akcentów nie brakowało. Rozwiąż nasz quiz!

Eduardo da Silva

Eduardo da Silva podpisze kontrakt z Legią Warszawa

Eduardo da Silva, były napastnik m.in. Arsenalu, Szachtara Donieck i Dinama Zagrzeb oraz reprezentant Chorwacji, przyjechał w środę do Warszawy na testy medyczne, po przejściu których ma podpisać kontrakt z Legią.

Sebastian Buczak i Veljko Nikitović

"Czeka nas najważniejszy okres przygotowawczy w historii". Co dalej z Górnikiem Łęczna?

Po spadku z Lotto Ekstraklasy w Górniku Łęczna doszło do wielu zmian. W ciągu zaledwie kilku dni z klubu odszedł trener i większość piłkarzy. Budżet został zmniejszony o połowę, bo gra w I lidze oznaczała brak gotówkowego zastrzyku od stacji Canal Plus, która pokazuje rozgrywki ekstraklasy w Polsce. Wreszcie w lipcu doszło do zmiany na stanowisku prezesa: Artura Kapelkę zastąpił Veljko Nikitović, który przy pomocy Sebastiana Buczaka ma za zadanie wyprowadzić klub na prostą.

Legia-Górnik. Zadyma na trybunach, skandaliczne zachowanie kibiców [wideo]

Legia Warszawa wygrała u siebie z Górnikiem Zabrze 1:0 w hicie 16. kolejki ekstraklasy. Skandaliczne podczas tego spotkania zachowywali się kibice gości. Fani z Zabrza próbowali przedostać się na sektor zajmowany przez gospodarzy, pryskali także w ich kierunku gaśnicami.

Sheriff – Legia 0:0. Żegnajcie europejskie puchary

Mistrzowie Polski zremisowali bezbramkowo z mołdawskim Sheriffem Tyraspol i nie zagrają w fazie grupowej Ligi Europy

Sheriff Tiraspol – Legia Warszawa. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie

W czwartek o godzinie 19 mistrzowie Polski zagrają rewanżowe spotkanie z mołdawskim zespołem, którego stawką będzie udział w fazie grupowej Ligi Europy. Transmisji ze spotkania nie przeprowadzi żadna polska stacja. Zawody będzie można za to obejrzeć w internecie, na antenie mołdawskiej telewizji MobiTV

Grzegorz Piesio (na zdjęciu w barwach Górnika) i jego koledzy z Arki przegrali w Dani 1:2 i odpadli z walki o fazę grupową Ligi Europy

Liga Europy: FC Midtjylland – Arka 2:1. Dramat gdynian w końcówce

Arka żegna się z europejskimi pucharami. Gdynianie mimo, że prowadzili 1:0 ostatecznie przegrali w Dani, a gola na wagę awansu rywale zdobyli w doliczonym czasie gry

Abdul Aziz Teteh i jego koledzy odpali z rozgrywek o Ligę Europy

Liga Europy: Lech – Utrecht 2:2. "Wykolejeni" poznaniacy

Lech Poznań po dramatycznym meczu zremisował u siebie z holenderskim Utrechtem i odpadł z walki o awans do fazy grupowej Ligi Europy.

Kasper Hamalainen i jego koledzy nie zagrają w tym roku w fazie grupowej Ligi Mistrzów

Legia – FK Astana 1:0. Liga Mistrzów bez polskiej drużyny

Mistrzowie Polski pokonali na swoim stadionie drużynę z Kazachstanu po golu Jarosława Czerwińskiego, ale odpadli z dalszej rywalizacji o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów

Grzegorz Piesio (na zdjęciu jeszcze w barwach Górnika) zagrał 90 minut w III rundzie eliminacji do LE

Liga Europy: Siemaszko zapewnia wygraną w końcówce

Arka Gdynia po bardzo emocjonującym meczu wygrała 3:2 na własnym stadionie z duńskim FC Midtjylland w III rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Liga Europy: Bezbramkowy remis Lecha w Holandii

W pierwszym meczu III rundy eliminacji do Ligi Europy Lech Poznań zremisował bezbramkowo na wyjeździe z holenderskim FC Utrecht i ma spore szanse na awans do dalszej fazy

Jagiellonia żegna się z Ligą Europy

Piłkarze z Podlasia przegrali na swoim stadionie z FK Gabala z Azerbejdżanu i tym samym pożegnali się z grą w europejskich pucharach już w II rundzie eliminacyjnej

Liga Europy: Lech wygrywa i gra dalej!

Piłkarze z Poznania pokonali na swoim stadionie norweskie Haugesund 2:0 i zameldowali się w III rundzie eliminacji Ligi Europy

Legia gromi Finów i awansuje dalej

Mistrzowie Polski pokonali na swoim stadionie IFK Mariehamn 6:0 i bez żadnych kłopotów awansowali do III rundy eliminacji o piłkarską Ligę Mistrzów

Liga Europy: Lech przegrywa, ale wciąż ma szanse na awans

Lech Poznań na kwadrans przed końcem spotkania przegrywał z norweskim Haugesund 0:3, ale w końcówce zdobył dwie bramki i nadal pozostaje w grze o awans do kolejnej fazy eliminacji Ligi Europy

Jagiellonia Białystok ma spore szanse awansować do dalszej fazy gier w Lidze Europy

Liga Europy: Remis Jagiellonii w Azerbejdżanie

Ekipa z Podlasia w pierwszym meczu II rundy eliminacji do Ligi Europy zremisowała w Baku z zespołem FK Gabala 1:1.