Reklama
21-latek jechał pijany BMW. Miał przy sobie 270 gramów marihuany
Trzy przestępstwa popełnił za jednym zamachem 21-letni mieszkaniec Zamościa: kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, złamał zakaz sądowy, a dodatkowo miał przy sobie narkotyki.
- (lew)
- 04.01.2010 10:26
Policja zatrzymała BMW dzisiaj w nocy przy ul. Świętego Piątka w Zamościu.
Kierowca miał w organizmie 0,88 promila alkoholu, nie posiadał za to prawa jazdy, które odebrano mu sądownie za jazdę na podwójnym gazie. W samochodzie znaleziono dodatkowo ponad 270 gramów marihuany.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Data dodania:
04.01.2010 10:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze