Reklama
Roleta zamiast drzwi?
Żaluzje, rolety i zasłony zazwyczaj zdobią okna, osłaniając wnętrze przed nadmiernym światłem i oślepiającymi promieniami słońca.
- 11.01.2010 13:25
Mogą jednak znaleźć w mieszkaniu zupełnie także inne zastosowania. Od dłuższego czasu rośnie zainteresowanie salonami z aneksem zamiast zamkniętej kuchni.
– Nie we wszystkich mieszkaniach przestrzeń rozplanowana jest tak, aby kącik kuchenny zapewniał wystarczającą porcję \"intymności” podczas gotowania – zauważa Kamila Prałat z firmy Franc Gardiner, producenta rolet Lotari i Prakto.
– W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem mogą okazać się zasłony sznurkowe. Subtelne, reagujące na najmniejszy powiew powietrza, a jednocześnie eleganckie i nie zabierające zbyt wiele miejsca.
Źródło: inPlus PR
Reklama













Komentarze