Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pogrzeb ofiar pijanego kierowcy w Kamieniu Pomorskim (wideo)

W Kamieniu Pomorskim odbył się pogrzeb trójki z sześciu ofiar tragicznego wypadku, do którego doszło w tym mieście w Nowy Rok. Rodzina, przyjaciele, mieszkańcy miasta pożegnali aspiranta Pawła Jankiewicza, jego żonę i syna. Uroczystości pogrzebowe miały charakter oficjalny. W uroczystościach udział wzięli Marek Działoszyński, komendant główny policji oraz Jarosław Sawicki, komendant wojewódzki. Obecny był również szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama