Reklama
Pogrzeb ofiar pijanego kierowcy w Kamieniu Pomorskim (wideo)
W Kamieniu Pomorskim odbył się pogrzeb trójki z sześciu ofiar tragicznego wypadku, do którego doszło w tym mieście w Nowy Rok. Rodzina, przyjaciele, mieszkańcy miasta pożegnali aspiranta Pawła Jankiewicza, jego żonę i syna. Uroczystości pogrzebowe miały charakter oficjalny. W uroczystościach udział wzięli Marek Działoszyński, komendant główny policji oraz Jarosław Sawicki, komendant wojewódzki. Obecny był również szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz.
- 08.01.2014 18:24
Data dodania:
08.01.2014 18:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze