Ktoś ukradł siatkę przy drodze nr 17
Straty nie są może potężne, ale policja zakłada, że dopadnie złodzieja. Jego łupem padła siatka, którą drogowcy zamontowali w Hrebennem przy drodze krajowej nr 17.
- (ak)
- 21.05.2010 14:41
Zniknęła nie tylko siatka, ale także haki i napinacze niezbędne do jej zamontowania.
Zamojski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oszacował straty na 400 zł.
To nie pierwsza tego rodzaju kradzież na tej trasie. Do podobnego zdarzenia doszło już także tegorocznej zimy.
Data dodania:
21.05.2010 14:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze