Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Lipsku. Pijany mężczyzna jechał quadem

Był pijany, a mimo to wsiadł na quada i ruszył na przejażdżkę. Uległ wypadkowi. Gdy wydobrzeje, stanie przed sądem.
Z urazem głowy odwieziono do szpitala 37-letniego mieszkańca Zamościa, który wywrócił się podczas przejażdżki quadem. Do zdarzenia doszło na drodze Lipsko–Kosobudy. Kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama