Reklama
Wypadek w Lipsku. Pijany mężczyzna jechał quadem
Był pijany, a mimo to wsiadł na quada i ruszył na przejażdżkę. Uległ wypadkowi. Gdy wydobrzeje, stanie przed sądem.
- (lew)
- 24.05.2010 13:59
Z urazem głowy odwieziono do szpitala 37-letniego mieszkańca Zamościa, który wywrócił się podczas przejażdżki quadem.
Do zdarzenia doszło na drodze Lipsko–Kosobudy. Kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Data dodania:
24.05.2010 13:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze