Jatutów: Wypadek przy wyprzedzaniu. Passat zderzył się z hondą
Jeden kierowca się zagapił, a drugi w wyniku zderzenia został ranny. Tak zakończył się wypadek, do którego doszło w Jatutowie koło Zamościa.
- (lew)
- 24.05.2010 14:03
W czasie wyprzedzania samochodu kierujący volkswagenem passatem 28-letni mieszkaniec gminy Łabunie nie zauważył, że sam jest już wyprzedzany przez motocykl.
W wyniku zderzenie 23-letni kierowca hondy z gminy Zamość trafił do szpitala z ze złamanym obojczykiem.
Obaj panowie byli trzeźwi.
Data dodania:
24.05.2010 14:03
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze