Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dwóch nastolatków pobiło 18-latka

Nie są jeszcze pełnoletni, ale już weszli w konflikt z prawem. I staną za to przed sądem. odpowiedzą za pobicie, którego dokonali przy ul. Piłsudskiego.
Obaj chłopcy mieszkają w Zamościu. Jeden ma 15, drugi jest o rok starszy. I obaj będą odpowiadać przed sądem rodzinnym za pobicie 18-letniego mieszkańca gminy Zamość. Do zdarzenia doszło w weekend przy ul. Piłsudskiego. Napastnicy bili swoją ofiarę pięściami po całym ciele.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama