Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Złodziej grasował w sklepie przy ul. Nadstawnej

Zauważył, że okno nie zostało zamknięte, więc postanowił skorzystać z okazji. Mowa o złodzieju, który buszował w sklepie spożywczym przy ul. Nadstawnej.
Wszedł przez okno do środka i skradł gotówkę w kwocie 1550 złotych oraz różnego rodzaju wyroby ze stoiska mięsnego. Łączne straty poszkodowany oszacował na 2730 złotych. Ale to nie koniec, bo z sąsiedniego stoiska złodziej zabrał telefon komórkowy oraz niezbędne do konsumpcji wędlin pieczywo. Straty wyceniono na 300 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama