Biłgoraj: Złodziej grasował w sklepie przy ul. Nadstawnej
Zauważył, że okno nie zostało zamknięte, więc postanowił skorzystać z okazji. Mowa o złodzieju, który buszował w sklepie spożywczym przy ul. Nadstawnej.
- (lew)
- 25.05.2010 09:42
Wszedł przez okno do środka i skradł gotówkę w kwocie 1550 złotych oraz różnego rodzaju wyroby ze stoiska mięsnego.
Łączne straty poszkodowany oszacował na 2730 złotych.
Ale to nie koniec, bo z sąsiedniego stoiska złodziej zabrał telefon komórkowy oraz niezbędne do konsumpcji wędlin pieczywo.
Straty wyceniono na 300 złotych.
Data dodania:
25.05.2010 09:42
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze