Hrubieszów: Koalicja w bibliotece
Powstaje Koalicja na rzecz Rozwoju Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie. Jej celem jest przede wszystkim współpraca na rzecz promocji kultury, a także wspieranie hrubieszowskiej placówki i budowanie jej dobrego wizerunku.
- (lew)
- 25.05.2010 10:17
Chęć uczestnictwa w pracach koalicji zadeklarowały instytucje i osoby prywatne.
O konkretnych działaniach na rzecz rozwoju biblioteki mają zdecydować podczas roboczego spotkania, które odbędzie się w czwartek.
Regionalne partnerstwa na rzecz rozwoju bibliotek powstają w całym kraju, bo współczesne książnice stają się ośrodkami życia społecznego, gdzie książka współistnieje z komputerem, sztuką i techniką.
Data dodania:
25.05.2010 10:17
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze