Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Różaniec I: Rowerzysta trafił do szpitala

W zderzeniu bmw z rowerem ranny został kierujący jednośladem 55-latek z gminy Tarnogród. Do wypadku doszło w miejscowości Różaniec I.
Wyjeżdżając bmw ze stacji paliw 26-letnia mieszkanka gminy Tarnogród zderzyła się czołowo z rowerem, którym jechał 55-latek z tej samej gminy. Rowerzysta – z poważnym urazem głowy – został odwieziony do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa, od rowerzysty pobrano krew do badań. Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 21. Prawdopodobnie rower nie miał oświetlenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama