Reklama
Różaniec I: Rowerzysta trafił do szpitala
W zderzeniu bmw z rowerem ranny został kierujący jednośladem 55-latek z gminy Tarnogród. Do wypadku doszło w miejscowości Różaniec I.
- (lew)
- 26.05.2010 10:18
Wyjeżdżając bmw ze stacji paliw 26-letnia mieszkanka gminy Tarnogród zderzyła się czołowo z rowerem, którym jechał 55-latek z tej samej gminy.
Rowerzysta – z poważnym urazem głowy – został odwieziony do szpitala.
Kierująca samochodem była trzeźwa, od rowerzysty pobrano krew do badań.
Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 21. Prawdopodobnie rower nie miał oświetlenia.
Data dodania:
26.05.2010 10:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze