Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Do Zamościa przyjadą jutro VIP-y od środowiska

O ochronie środowiska i gospodarce odpadami będa jutro debatować w Zamościu m.in. wiceminister środowiska i lokalni samorządowcy.
Jutro odwiedzi Zamość Stanisław Gawłowski, wiceminister ochrony środowiska, Jan Rączka, prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojciech Piekarczyk, szef Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Lublinie. Spotkają się z przedstawicielami samorządów z naszego regionu oraz dziennikarzami (konferencja prasowa odbędzie się w Ratuszu o godz. 11.). Będą mówić tzw. środowiskowych programów wdrażanych m.in. za pieniądze unijne, ochronie środowiska i gospodarce odpadami.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama