Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Józefów: Pijany 25-latek spał na ulicy. Przejechał po nim volkswagen

Z obrażeniami głowy i żeber trafił do szpitala 25-latek z gminy Józefów, na którego najechał samochód. Mężczyzna spał na jezdni. Do wypadku doszło dzisiaj o godz. 3 nad ranem w Józefowie.
Kierujący volkswagenem caddy 53-letni mieszkaniec gminy Józefów, wykonując manewr wymijania stojącego na jezdni opla vectra, najechał na śpiącego na lewym pasie jezdni 25-latka. – Pieszy trafił do szpitala z obrażeniami głowy i żeber – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. Kierowca był trzeźwy. Od pieszego pobrano krew do badań. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama