Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

17-latek przewrócił się w drodze do szkoły i zmarł

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj rano w Hoszni Ordynackiej (gm. Goraj). 17-letni uczeń zmarł w drodze do szkoły.
Śledczy z Biłgoraja spróbują ustalić przyczyny i okoliczności śmierci 17-latka z gminy Goraj. Chłopak dzisiaj rano szedł z kolegą do szkoły. W pewnym momencie nagle przewrócił się na ziemię i stracił przytomność. Reanimacja nie dała rezultatów. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon nastolatka. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama