Reklama
17-latek przewrócił się w drodze do szkoły i zmarł
Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj rano w Hoszni Ordynackiej (gm. Goraj). 17-letni uczeń zmarł w drodze do szkoły.
- (lew)
- 27.05.2010 15:04
Śledczy z Biłgoraja spróbują ustalić przyczyny i okoliczności śmierci 17-latka z gminy Goraj. Chłopak dzisiaj rano szedł z kolegą do szkoły. W pewnym momencie nagle przewrócił się na ziemię i stracił przytomność.
Reanimacja nie dała rezultatów. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon nastolatka. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok.
Data dodania:
27.05.2010 15:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze