Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Fajerwerki, Indianie i Czerwone Gitary na Dniach Tomaszowa Lubelskiego

Dzisiaj ruszają Dni Tomaszowa Lub. Atrakcji w tym roku nie zabraknie. Gwiazdą imprezy będzie znany zespół Czerwone Gitary.
Na poczatek w Tomaszowskim Domu Kultury odbędzie się koncert laureatów mini listy przebojów (godz. 10), a potem rozstrzygnięty zostanie konkurs plastyczny \"Zakątki Tomaszowa Lub.” (godz. 15.). Jutro zabawa rozpocznie się o godz. 14. 30 w miejscowym parku. Będzie to Piknik Country pod hasłem \"Skarb srebrnego jeziora”. Na początek odbędą się pokazy rozstawiania wigwamów, tańców różnych plemion indiańskich, a następnie zaplanowano liczne gry i zabawy (m.in. równoważnię Szoszonów, strzelanie z łuków i malowanie twarzy). O godz. 19 odbędzie się natomiast koncert Cezarego Makiewicza i zespołu Koltersi. W niedzielę zabawa rozpocznie się… turniejem szachowym o puchar burmistrza w TDK. Natomiast popołudniu, o godz. 15 w parku rozpocznie się III Jarmark Ordynacki z Radiem Lublin. Wystąpią soliści warsztatów wokalnych TDK, uczniowie z miejscowego Gimnazjum nr 2 z programem \"Miracle of Love” oraz Kapela Szczebrzeska. Zaplanowano też koncert Magdaleny Kitaszewskiej wraz z zespołem. Jednak gwiazdą wieczoru będzie legendarny zespół Czerwone Gitary, który zaprezentuje swoje najlepsze, znane w całym kraju hity. Na koniec odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Podczas imprezy rozstawione zostaną stoiska z potrawami regionalnymi. Odbędzie się też kiermasz rękodzieła artystycznego, malarstwa, rzeźby oraz grafiki. Imprezę organizuje burmistrz Tomaszowa Lub., TDK oraz Radio Lublin.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama