Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Księżpol: Utonął 12-latek

Podczas zabawy z kolegami poślizgnął się i wpadł do wody. Zwłoki 12-latka wyłowiono ze zbiornika wodnego pod Księżpolem w powiecie biłgorajskim. Policja ustala okoliczności nieszczęśliwego wypadku.
Chłopiec bawił się w sobotę wieczorem z dwoma rówieśnikami w pobliżu zbiornika wodnego w miejscowości Budzyń. W pewnym momencie najprawdopodobniej poślizgnął się i spadł ze skarpy do wody. Koledzy próbowali go ratować, ale bezskutecznie. Na miejsce przybyła załoga straży pożarnej z pompami. Późnym wieczorem – po częściowym wypompowaniu wody – strażacy wydobyli ze zbiornika ciało nastolatka.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama