Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Ukraińscy milicjanci kopali najlepiej

Drużyna Komendy Miejskiej Milicji z Czerwonogradu na Ukrainie wygrała międzynarodowy turniej piłkarski, który zorganizowano na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
W zawodach o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie rywalizowały trzy drużyny. Drugie miejsce zajęła ekipa KPP w Hrubieszowie, a trzecie miejsce przypadło piłkarzom z Komendy Miejskiej Milicji we Włodzimierzu Wołyńskim na Ukrainie. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się mł. asp. Jarosław Jasina, reprezentujący jedenastkę gospodarzy. Za najlepszego bramkarza wybrano Igora Korczuka z Włodzimierza Wołyńskiego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama