Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamojskie zuchy bawiły się z okazji Dnia Dziecka

Ponad 200 zuchów z Zamościa i okolicznych miejscowości bawiło się podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Główną atrakcją były liczne zabawy sprawnościowe.
Dzieci rzucały do celów piłkami i… jajkami, biegały w trzyosobowych \"gaciach” i wielkiej, szmacianej gąsienicy, zjeżdżały na mydlinach oraz malowały na asfalcie. Musiały też wykazać się wiedzą na temat udzielania pierwszej pomocy i zawartości apteczki. Były też nagrody i poczęstunki. Imprezę zorganizowała Komenda Hufca ZHP w Zamościu, SM im. Jana zamoyskiego oraz spółka Multimedia Polska. Wsparcia finansowego udzielił natomiast zamojski magistrat oraz miejscowe Starostwo Powiatowe.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama