Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Volkswagen zderzył się z mercedesm

Włączając się volkswagenem golfem do ruchu przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mercedesowi. Mowa o 25-letniej mieszkance gminy Jarczów, która wyszła z opresji cało.
Nic poważnego nie stało się również kierowcy mercedesa. Do szpitala odwieziono za to z ogólnymi obrażeniami 50-letnią pasażerkę tego ostatniego samochodu. Kierowcy byli trzeźwi. Do zdarzenia doszło we wtorek po południu przy ul. Lwowskiej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama