Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Malewszczyzna: We trzech napadli na jednego

Do 3 lat więzienia grozi sprawom pobicia 19-latka, ale wcześniej trzeba ich zatrzymać. Do zdarzenia doszło we wsi Malewszczyzna w gminie Krasnobród.
Poszkodowany mieszkaniec gminy Krasnobród pamięta, że napastnicy poruszali się samochodem i było ich trzech. Przy wysiadaniu z auta jeden z nich na dzień dobry uderzył nastolatka pięścią w twarz, a gdy jego ofiara upadła na ziemię, dwaj kompani zaczęli go kopać po całym ciele. Na koniec odjechali. Poszkodowany wyszedł z tego spotkania z raną tłuczoną głowy oraz licznymi otarciami naskórka.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama