Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Coraz więcej małych zuchów w Zamościu

To była bardzo ważna uroczystość. Dzieci ze 141 Gromady Zuchowej \"Słoneczne Promyku” działającej przy zamojskiej Szkole Podstawowej nr 10 złożyły uroczystą obietnicę zuchową.
Odbyło się to w klubie harcerskim \"Wiking”. Ale nie było łatwo. Dzieci musiały popisać się wcześniej wiedzą o symbolice harcerskiej, ułożyć z puzzli znaczek Zucha, moczyć nos w zimnej wodzie i wyparzyć języki pieprzem. Na koniec była też próba ognia: gaszenie świec palcami. Na zakończenie zjedzono podobno przepyszny poczęstunek.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama