Reklama
Coraz więcej małych zuchów w Zamościu
To była bardzo ważna uroczystość. Dzieci ze 141 Gromady Zuchowej \"Słoneczne Promyku” działającej przy zamojskiej Szkole Podstawowej nr 10 złożyły uroczystą obietnicę zuchową.
- (bn)
- 02.06.2010 13:45
Odbyło się to w klubie harcerskim \"Wiking”. Ale nie było łatwo.
Dzieci musiały popisać się wcześniej wiedzą o symbolice harcerskiej, ułożyć z puzzli znaczek Zucha, moczyć nos w zimnej wodzie i wyparzyć języki pieprzem.
Na koniec była też próba ognia: gaszenie świec palcami.
Na zakończenie zjedzono podobno przepyszny poczęstunek.
Data dodania:
02.06.2010 13:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze