Górniki Stare: Utonął 13-latek
Do zdarzenia doszło około godz. 15 w miejscowości Górniki Stare w powiecie biłgorajskim.
- KWP Lublin
- 03.06.2010 22:04
Grupa dzieci wybrała się nad zbiornik wodny powstały w wyrobisku po piasku. W pewnym momencie osunęła się skarpa, na której stał 13-letni chłopiec. Dziecko wpadło do wody.
Niestety nie udało się go uratować. Ciało chłopca wyłowili płetwonurkowie.
Data dodania:
03.06.2010 22:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze