Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Samochody lądowały w rowach

Wypadki groźnie wyglądały, ale na szczęście podróżni nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Zniszczone są tylko auto, które z jezdni wpadały do rowów.
W sobotę volkswagenem vento podróżowała pięcioosobowa rodzina. Na zakręcie przy ul. Sobieskiego w Lubyczy Królewskiej 20-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i dachował. Do szpitala trafił na obserwację tylko 50-letni ojciec kierowcy. Tego samego dnia przed Ulowem na trasie Tomaszów Lubelski - Józefów kierujący mazdą 22-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj wjechał do rowu. Auto przewróciło się na bok (na zdjęciu). Mężczyzna, który był trzeźwy, nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale trafił na obserwację do szpitala.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama