Pijana kobierta spowodowała wypadek w Wysokiem
Była pijana, a mimo to usiadła za kierownicą swojego seata. Nie zapanowała nad autem. Została ranna w wypadku.
- (lew)
- 07.06.2010 10:47
Prawie promil alkoholu miała w organizmie 22-letnia mieszkanka gminy Zamość, która w sobotę straciła panowanie nad seatem, wjechała do rowu i zatrzymała się na betonowym przepuście.
Kobieta, która jechała bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, trafiła do szpitala z urazem nóg oraz głowy.
Data dodania:
07.06.2010 10:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze