Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijana kobierta spowodowała wypadek w Wysokiem

Była pijana, a mimo to usiadła za kierownicą swojego seata. Nie zapanowała nad autem. Została ranna w wypadku.
Prawie promil alkoholu miała w organizmie 22-letnia mieszkanka gminy Zamość, która w sobotę straciła panowanie nad seatem, wjechała do rowu i zatrzymała się na betonowym przepuście. Kobieta, która jechała bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, trafiła do szpitala z urazem nóg oraz głowy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama