Bełżec: Pijany pirat drogowy jechał 147 km/godz. (wideo)
Miał w organizmie 2,28 promila alkoholu i pędził fordem escortem jak szalony. Mowa o 25-letnim mieszkańcu Tomaszowa Lubelskiego, którego policyjne sreberko zatrzymało w Bełżcu.
- (lew)
- 22.06.2010 10:26
Data dodania:
22.06.2010 10:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze