Nadolce: Pijany złodziej rozbił samochód
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu bezrobotnemu z gminy Łaszczów za krótkotrwałe użycie i uszkodzenie pojazdu.
- (lew)
- 22.06.2010 10:30
Do zdarzenia doszło wczoraj w Nadolcach pod Łaszczowem. Mężczyzna odpalił volkswagena passata i po przejechaniu kilkuset metrów, wjechał nim do rowu. Poszkodowany 36-latek oszacował straty na 4 tys. złotych.
Sprawca, który miał w organizmie 3,4 promila alkoholu, trafił do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwieje, usłyszy zarzut.
Data dodania:
22.06.2010 10:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze