Reklama
Rossosz: Pijany prawie utonął w Wieprzu, uratowali go wędkarze
Policjanci wspólnie ze strażakami uratowali przed utonięciem 31-letniego mieszkańca Łęcznej. Mężczyzna płynął z nurtem rzeki. Na szczęście zauważyli go wędkarze i wezwali pomoc. 31-latek był pijany.
- 25.08.2010 11:05
Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 21. – Do dyżurnego łęczyńskich policjantów zatelefonował wędkarz, który siedząc nad brzegiem rzeki Wieprz, w Rossoszy zauważył płynącego z nurtem rzeki człowieka. Z relacji rozmówcy wynikało, że mężczyzna wołał o pomoc, gdyż sam nie miał siły się wydostać z rzeki – mówi Magdalena Myśliwiec, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.
Na miejsce pojechali policjanci oraz funkcjonariusze Straży Pożarnej, którzy zabrali ze sobą łódź ratunkową. Dzięki szybkiej akcji, już po kilku minutach mężczyzna został wyłowiony z rzeki. – Policjanci przewieźli go na komendę, gdzie został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie – dodaje Myśliwiec. Mundurowi przekazali go pod opiekę rodziny.
Reklama













Komentarze