Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zaparkował fiata punto na słupie, bo był pijany

Nic dziwnego, że 19-latek miał problemy z zapanowaniem nad autem, skoro za kierownicą usiadł kompletnie pijany. W efekcie prowadzony przez niego fiat punto wjechał w słup.
Dokładnie 2,26 promila alkoholu miał w organizmie 19-letni kierowca fiata punto z gminy Uchanie, który na zakręcie w miejscowości Rozkoszówka stracił panowanie nad kierownicą. Do wypadku doszło w niedzielę w nocy. Kierowca zjechał autem na pobocze, a następnie uderzył w znak drogowy i zatrzymał się dopiero na betonowym słupie energetycznym. Do szpitala odwieziono z raną tłuczoną głowy i ogólnymi obrażeniami 19-letnią pasażerkę punto z Hrubieszowa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama