Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nauczyciele plastyki pokazują swoje prace na wystawie w Klubie Garnizonowym

W zamojskim Klubie Garnizonowym przy ul. Piłsudskiego otwarta została wielka wystawa prac miejscowych pedagogów plastyki. Jej wernisaż odbył się w sobotę. Przybył tłum miłośników sztuki.
Na wystawie zaprezentowano kilkadziesiąt obrazów, grafik, rysunków i rzeźb o bardzo różnorodnej tematyce. Swoje prace pokazali m.in. Zdzisława Tracz-Mordofel, Dariusz Smoll, Marta Słomianowska, Małgorzata Wiśniewska, Małgorzata Czuj, Joanna Bekier, Urszula Olczyńska, Małgorzata Hrycyk, Iwona Zawiślak, Krystyna Kopciowska i Dariusz Piekut. Ekspozycję przygotował zamojski oddział Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Ekspozycja czynna będzie jeszcze przez kilka tygodni. Wstęp wolny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama