Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany pirat pędził mercedesem 165 km/h w Bełżcu (wideo)

Policjanci z tomaszowskiej drogówki zatrzymali 42-latka, który jechał przez Bełżec mercedesem z prędkością ponad 165 km/h. Na dodatek mężczyzna miał w organizmie 0,4 promila alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama