Reklama
Pijany pirat pędził mercedesem 165 km/h w Bełżcu (wideo)
Policjanci z tomaszowskiej drogówki zatrzymali 42-latka, który jechał przez Bełżec mercedesem z prędkością ponad 165 km/h. Na dodatek mężczyzna miał w organizmie 0,4 promila alkoholu.
- (mc)
- 14.09.2010 09:57
Data dodania:
14.09.2010 09:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze