Toyota potrąciła na pasach przy ul. Wyszyńskiego rowerzystę
Kierujący toyotą 54-letni mieszkaniec Zamościa potrącił na przejściu dla pieszych rowerzystę, który wjechał na pasy z drogi podporządkowanej.
- (lew)
- 14.09.2010 10:59
Poszkodowany 59-latek bez stałego miejsca zamieszkania – z urazami głowy i ręki – został odwieziony do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.
Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy.
Do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 19 przy ul. Wyszyńskiego.
Data dodania:
14.09.2010 10:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze