Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyciek gazu na stacji paliw w Budach

Kierowca BMW uszkodził dystrybutor z gazem na stacji benzynowej i odjechał. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja ustaliła, że do zdarzenia doprowadził 28-latek z gminy Krynice.
Do zdarzenia doszło we wtorek rano na stacji w Budach Kierowca BMW stracił panowanie nad kierownicą, a następnie uderzył w dystrybutor gazu LPG i go uszkodził. Doszło do wycieku gazu, a kierowca odjechał ze stacji paliw. Policja ustaliła, że samochodem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Krynice. (gm. Krynice).

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama