Gmina Tyszowce: Wysypisko trzeba zamknąć
Chociaż od początku roku składowisko odpadów komunalnych w Klątwach (gm. Tyszowce) jest nieczynne, to by je fizycznie zamknąć najpierw teren trzeba odpowiednio przygotować.
- (lew)
- 15.09.2010 10:04
Odpady należy ugnieść, wyrównać, zdezynfekować i zasypać, a następnie posiać trawę i posadzić drzewa.
Składowisko musiało zostać zamknięte, ponieważ było już wyeksploatowane. Gmina szuka wykonawcy robót.
Całkowite zamknięcie składowiska ma nastąpić w przyszłym roku. Obecnie śmieci z gminy Tyszowce są wywożone do Hrubieszowa, ale docelowo mają trafiać do zakładu zagospodarowania w Rogóźnie k. Tomaszowa Lubelskiego.
W gminie Tyszowce mieszkańcy mają indywidualne umowy na odbiór odpadów.
Data dodania:
15.09.2010 10:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze