Marek Onyszkiewicz, starosta biłgorajski nie żyje
Zmarł dzisiaj w nocy, w zamojskim szpitalu papieskim. To smutna i niespodziewana wiadomość także dla jego współpracowników.
- (bn)
- 17.09.2010 14:07
– Starosta poczuł się źle i trafił do szpitala – mówi Stanisław Niespodziewański, członek zarządu biłgorajskiego starostwa. – Niestety w nocy zmarł. Wiem to od jego rodziny. Nic więcej na temat nie umiem powiedzieć.
Marek Onyszkiewicz był z wykształcenia lekarzem (pracował m.in. na oddziale zakaźnym biłgorsjkiego szpitala). Kandydował z listy Prawa i Sprawiedliwości.
Teraz jego obowiązki przejmie Stanisław Schodziński, obecny wicestarosta.
Data dodania:
17.09.2010 14:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze