Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

\"Quand team\" wygrał pierwszą edycję zamojskiej gry miejskiej

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w pierwszej edycji zamojskiej gry miejskiej. Zmagania odbyły się w sobotę. Planszą stało się zamojskie Stare Miasto. Zawodnicy podzieleni na drużyny musieli pokonywać różne zadania i wykazać się wiedzą historyczną o Hetmańskim Grodzie.
Najlepiej wypadł \"Quand Team” w składzie: Wojciech Łosiewicz, Michał Fedczyszyn i Bartosz Kudlicki. Drugie miejsce zajęli \"Traperzy z Roztocza” (Katarzyna Szewczuk, Anna Sahalińska i Paulina Krupa), a na trzecim uplasowała się grupa \"3X” (Robert Sak, Tomasz Kowalczuk i Michał Szubtarski). Najlepsi otrzymali atrakcyjne nagrody. Grę zorganizowało zamojskie Stowarzyszenie \"Projekt-Europa” oraz miejscowy UM, hufiec ZHP, Bractwo Rycerskie oraz księgarnia \"Efemeros”. Przedsięwzięcie wsparła finansowo zamojska spółka PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama