Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rower czeka na właściciela

Na ul. gen. Haukego w Zamościu znaleziono porzucony rower. Czeka na właściciela w siedzibie zamojskiej komendy.
Rower górski znaleziono w ubiegłym tygodniu. – Właściciela prosimy o kontakt – zwraca się Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Zgłaszać się można do komendy przy ul. Wyszyńskiego od poniedziałku do piątku w godz. 8–15, tel. 84 677-13-22 lub 677-12-70.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama