Grodysławice: Fiat cinquecento rozbił się na drzewie
Było już po godz. 18, gdy jadący przez Grodysławice (gm. Rachanie) 17-latek stracił panowanie nad fiatem cinquecento. Samochód zjechał z jezdni i zatrzymał się na drzewie.
- (lew)
- 04.10.2010 11:10
Kierujący fiatem cinquecento 17-latek z gminy Rachanie stracił panowanie nad kierownicą, a następnie zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.
Do szpitala odwieziono ze złamaniami obojczyka i kości miednicy kierowcę oraz 18-letniego pasażera, u którego stwierdzono złamania czaszki, nogi i ręki.
Kierowca był trzeźwy, ale prawdopodobnie nie posiadał prawa jazdy.
Data dodania:
04.10.2010 11:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze