Po kolizji uciekła, bo była pijana. Zostawiła tablicę rejestracyjną
Za spowodowanie kolizji i jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem 31-letnia mieszkanka gminy Zamość.
- (lew)
- 06.10.2010 10:04
We wtorek jednemu z mieszkańców podzamojskich Kalinowic ktoś uszkodził samochodem ogrodzenie. Sprawca uciekł, ale policjanci odnaleźli na miejscu oderwaną tablicę rejestracyjną.
Dzięki temu szybko namierzyli właścicielkę audi i udali się do jej domu. 31-latka była pijana. Alkomat wskazał w jej organizmie 1,74 promila.
– Kobieta odpowie za spowodowanie kolizji i kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości – mówi Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Data dodania:
06.10.2010 10:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze