Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Brutalne zabójstwo na cmentarzu, zatrzymano 20-latków

Obnażone zwłoki 30-latka z poderżniętym gardłem ujawniono we wtorek na cmentarzu w Hrubieszowie. Policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie morderstwa.
Sprawcy są znani hrubieszowskiej policji. Wszystko wskazuje, że do zabójstwa doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Sprawcy zabili ofiarę zaraz przy wejściu na teren cmentarza przy ulicy Kolejowej. Następnie, przez około 200 metrów ciągnęli zwłoki alejkami cmentarnymi. Na miejscu jest ekipa dochodzeniowa policji z Lublina. – Prowadzimy śledztwo: zarządziliśmy sekcję zwłok, przesłuchujemy świadków, badamy okoliczności i motywy zabójstwa – powiedział nam Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie. Mieszkanka Hrubieszowa, która we wtorek udała się na cmentarz przy ul. Kolejowej posprzątać groby najbliższych, zauważyła niedaleko pomnika ślady krwi i rozrzuconą odzież. Powiadomiła Straż Miejską. Funkcjonariusze ujawnili szybko zwłoki mężczyzny z poderżniętym gardłem i licznymi ranami zadanymi nożem. Ofiara nie miała przy sobie dokumentów, ale ustalono, że zabitym jest 30-letni mieszkaniec Hrubieszowa. Policja zabezpieczyła miejsce zbrodni, zarządzono sekcję zwłok; wstępne wyniki znane będą jutro. Policja zatrzymała tymczasem dwóch 20-latków z Hrubieszowa, którzy są podejrzewani o dokonanie brutalnej zbrodni. Znaleziono też narzędzie zbrodni. Zatrzymani mężczyźni nie usłyszeli jeszcze zarzutów. Za zabójstwo grozi nawet dożywocie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama