Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszowskie: 45-letni mężczyzna zginął przy wycince drzewa

Tragicznie zakończyła się czwartkowa wycinka drzewa dla mieszkańca Józefina w gminie Trzeszczany. Mężczyzna wybrał się z sąsiadem do lasu po drewno na opał. Do domu nie wrócił. Wielki kawałek drzewa śmiertelnie ranił go w głowę.
45-letni mężczyzna, wspólnie z 49-letnim sąsiadem chcieli wyciąć trochę drewna, by ogrzać swoje domy. W pewnym momencie starszy z nich tak niefortunnie dokonywał cięcia, że piła utknęła w pniu. – Wtedy 45-latek próbował oswobodzić maszynę. W tym czasie drugi z mężczyzn kontynuował cięcie innym sprzętem. Jeden z kloców drewna uderzył w głowę młodszego – opowiada Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. Uderzenie było na tyle silne, że mężczyzna nie przeżył. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama