Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trzeba ratować bezdomne kociaki - apelują nasi Czytelnicy

Nie bądźmi obojętni na ich los. Ktoś musi tym zwierzakom pomóc, skoro w schronisku nie ma dla nich miejsca - zaalarmowała nas Czytelniczka z Zamościa.
Mieszkam w bloku przy ul. Orzeszkowej w Zamościu i codziennie obserwuje jedną kotkę i trzy małe kocięta – mówi nasza Czytelniczka, która zadzwoniła do redakcji z prośbą o pomoc. – One są bezdomne. Trzeba im pomóc, bo zamarzną! Czytaj też na MM Zamość: Ratujcie futrzaki

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama