Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lub.: Zniszczyli tablice. Policja już ich namierzyła

Policja zatrzymała trzech 18-latków spod Tomaszowa Lubelskiego podejrzanych o uszkodzenie tablic reklamowo-informacyjnych.
Do zdarzenia doszło w weekend. – Sprawcy zerwali trzy tablice na terenie stadniny w Rogowych Kopcach koło Rabinówki – opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Poszkodowany 52-latek oszacował straty na 380 złotych, a policja zatrzymała wandali. Dwóch z nich przyznało się do winy. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama