Tomaszów Lub.: Zniszczyli tablice. Policja już ich namierzyła
Policja zatrzymała trzech 18-latków spod Tomaszowa Lubelskiego podejrzanych o uszkodzenie tablic reklamowo-informacyjnych.
- (lew)
- 21.12.2010 10:10
Do zdarzenia doszło w weekend. – Sprawcy zerwali trzy tablice na terenie stadniny w Rogowych Kopcach koło Rabinówki – opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Poszkodowany 52-latek oszacował straty na 380 złotych, a policja zatrzymała wandali. Dwóch z nich przyznało się do winy. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat więzienia.
Data dodania:
21.12.2010 10:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze