Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włamanie do lombardu w Zamościu. Sprawcy są z Lublina

To były gościnne \"występy”. 28-latek i 24-latka z Lublina włamali się w nocy do lombardu przy ul. Piłsudskiego w Zamościu. Ktoś powiadomił o tym policję.
Gdy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, spod lombardu odjechało audi. Ruszyli w pościg i dopadli włamywaczy… Więcej na MM Zamość:Grozi im do 10 lat więzienia

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama