Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bomby nie było. Policja szuka \"dowcipnisia”

Uczniowie jednej z hrubieszowskich szkół średnich najedli się wczoraj strachu. Ok. godz. 9 policja dostała zawiadomienie, że \"wybuchnie bomba”. Nieznany rozmówca wymienił też nazwę szkoły. Spowodowało to olbrzymie zamieszanie.
Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna, a nawet grupa pirotechniczno-minerska. Bomby nie znaleziono. Czy to był tylko głupi żart? Na razie nie wiadomo. Dowcipnisiowi grozi jednak grzywna do 5 tys. zł oraz kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. W 2007 r. hrubieszowscy policjanci namierzyli takiego \"bombowego dowcipnisia”. Okazał się nim 19-letni mężczyzna. Został ukarany wysoką grzywna.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama