Dwa wypadki. Kierujący nie ustąpili pierwszeństwa
Wczoraj wieczorem doszło na Zamojszczyźnie do dwóch wypadków. Ok. godz. 19.30 kierująca fordem mieszkanka Szczebrzeszyna nie ustąpiła pierwszeństwa dostawczemu Iveco. Doszło do zderzenia. W wyniku wypadku licznych obrażeń doznała sprawczymi wypadku. Znalazła się w szpitalu.
- (bn)
- 24.12.2010 08:37
Kobieta i kierujący samochodem dostawczym mężczyzna (z Cycowa) byli trzeźwi.
We Frampolu doszło do podobnej sytuacji. Na skrzyżowaniu drogi krajowej z wojewódzką kierujący audi 19-latek z gminy Koszarowa nie ustąpił pierwszeństwa BMW.
Skończyło się na złamaniu palca u ręki u jednego z pasażerów. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. J
Jednak krnąbrnym kierowcom grozi teraz nawet do trzech lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
24.12.2010 08:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze