Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dwa wypadki. Kierujący nie ustąpili pierwszeństwa

Wczoraj wieczorem doszło na Zamojszczyźnie do dwóch wypadków. Ok. godz. 19.30 kierująca fordem mieszkanka Szczebrzeszyna nie ustąpiła pierwszeństwa dostawczemu Iveco. Doszło do zderzenia. W wyniku wypadku licznych obrażeń doznała sprawczymi wypadku. Znalazła się w szpitalu.
Kobieta i kierujący samochodem dostawczym mężczyzna (z Cycowa) byli trzeźwi. We Frampolu doszło do podobnej sytuacji. Na skrzyżowaniu drogi krajowej z wojewódzką kierujący audi 19-latek z gminy Koszarowa nie ustąpił pierwszeństwa BMW. Skończyło się na złamaniu palca u ręki u jednego z pasażerów. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. J Jednak krnąbrnym kierowcom grozi teraz nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama