Reklama
Napad na plebanię w Krynicach. Bandyci związali księdza i zabrali 26 tys. zł
Zamaskowani bandyci napadli na plebanię w Krynicach w powiecie tomaszowskim. Skrępowali księdza i gospodynię, a następnie ukradli 26 tys. złotych.
- (bn)
- 24.12.2010 12:35
Do napadu doszło dzisiaj o 3 w nocy. Napastnicy sforsowali drzwi balkonowe plebani, a potem skrępowali sznurem 58-letniego księdza i jego gospodynię. Przeszukali plebanię i zrabowali m.in. pieniądze 26 tys. zł oraz broń gazową. Policja ustaliła, że sprawców było trzech lub czterech. Na głowach mieli kominiarki.
– Trwają ich poszukiwania – zapewnia Ireneusz Stromidło z tomaszowskiej policji.
Policja ustala szczegóły napadu. Napastnikom grozi do 12 lat więzienia.
Data dodania:
24.12.2010 12:35
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze