Reklama
Szczebrzeszyn postawi większego chrząszcza: Z brązu i za unijne pieniądze
Władze Szczebrzeszyna przymierzają się do ustawienia drugiego, znacznie większego pomnika chrząszcza. Wykonany z brązu owad ma się pojawić na Rynku w czerwcu 2011 r.
- Bogdan Nowak
- 25.12.2010 20:16
Czytaj więcej na MM Zamość: Czekamy na chrząszcza w brązie. Ufunduje go Unia Europejska
Data dodania:
25.12.2010 20:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze