Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szczebrzeszyn postawi większego chrząszcza: Z brązu i za unijne pieniądze

Władze Szczebrzeszyna przymierzają się do ustawienia drugiego, znacznie większego pomnika chrząszcza. Wykonany z brązu owad ma się pojawić na Rynku w czerwcu 2011 r.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama