Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Święta na drogach: Dwa wypadki na Zamojszczyźnie

Jak na razie, święta na drogach woj. lubelskiego przebiegają dość spokojnie. Pierwszego dnia doszło do dwóch wypadków, w których ranne zostały dwie osoby.
Do jednego z wypadków doszło ok. godz. 3 w nocy z piątku na sobotę w Aleksandrowie (pow. biłgorajski). Kierujący mitsubishi został ranny po tym jak jego pojazd dachował. Do drugiego wypadku doszło po godz. 13 w Hostynnem, w pow. hrubieszowskim. Kierujący oplem stracił panowanie nad samochodem, który dachował. Z auta wypadł pasażer, który trafił do szpitala. - Kierowcy jeździli dziś ostrożnie. Ale w nocy może być bardziej niebezpiecznie, bo chwycił mróz - ostrzega oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama